3. Turizm Şûrası
  • Neredeyim :

Koray KÜÇÜKYILMAZ

koray_kucuk_yilmaz.jpg

Koray Küçükyılmaz 1969 yılında Ankara’da doğdu ve öğrenim hayatı boyunca burada yaşadı. 1986 yılında Ankara Lisesi’nden mezun olduktan sonra aynı yıl Orta Doğu Teknik Üniversitesi’nde İşletme bölümünü kazandı. 1992 yılında iş hayatına İzmir’de atıldı. Uzun yıllar boyunca Yaşar Holding bünyesindeki Dyo, Dyosad, Yaşar Basf, Bayraklı Boya şirketlerinde Finansman Yöneticiliği, Pazarlama Müdürlüğü, İnsan Kaynakları Direktörlüğü, Genel Müdür Yardımcılığı, Genel Müdürlük ve İhracat Koordinatörlüğü gibi üst düzey görevler üstlendi.

Yaşar Holding içerisinde geçen on yılın ardından turizm sektörüne adım atan Küçükyılmaz, Öger Grubu bünyesinde üç yıl içerisinde sırasıyla Genel Müdürlük ve Operasyondan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyeliği yaptı. Ardından Doğuş Sanayi Kimyasalları şirketi bünyesinde DuPont, Jotun, GE gibi ondan fazla çok uluslu sanayi kimyasalı şirketlerinin Türkiye temsilciliğini üstlendi. Yaklaşık dört yıl bu görevi sürdürdükten sonra turizme dönüş yaparak Öger grubunda CEO olarak üç yıl görev aldı.

Son olarak 2014 yılı Mayıs ayından beri Türkiye’nin ilk online seyahat pazar yeri olan TatilSepeti.com’un Genel Müdürlük görevini üstlenen Koray Küçükyılmaz evli ve bir erkek çocuk babasıdır. Boş zamanlarında seyahat etmeyi, doğa yürüyüşleri yapmayı ve sinema ile ilgilenmeyi sever.